KAM na výlety s kočárkem - Čechy

KAM na výlety s kočárkem - Čechy Originální název: KAM na výlety s kočárkem. Čechy
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

CPress - 2013
ISBN: 978-80-2640-024-0

CPress (2013) 978-80-2640-024-0 156

Kam na výlety s kočárkem? – otázka, kterou řeší nejeden rodič (nebo prarodič) miminka či batolete. V naší knize na ni naleznete spoustu odpovědí, a jestli jste si mysleli, že s narozením miminka končí výlety i cestování a všechny s tím spojené radosti, tak vás snadno přesvědčíme, že jste se mýlili. Teď teprve zažijete opravdové dobrodružství! Kočárek totiž není žádnou překážkou, naopak – lehce a pohodlně s vámi dojede na krásná a zajímavá místa, poskytne vašemu miminku všechen potřebný komfort, stane se vaší základnou a pro miminko bude zároveň ložnicí, jídelnou, hernou i vyhlídkovým vozem. Na světě sice existují místa kočárkům nedostupná, my vám naopak doporučíme ty kouty Čech, kde se kočárek stává výhodou.
Pestrobarevná cestovatelská kniha s více než 300 barevnými fotografiemi, 90 veselými ilustracemi, hrami pro větší děti, přehlednou mapkou, pohádkovým vyprávěním a velkým množstvím ověřených informací vám bude spolehlivě sloužit po mnoho let, i když vaše děti kočárku již odrostou!
V knize naleznete:
•tipy na 37 nezapomenutelných výletů
•užitečné informace, GPS souřadnice, telefonní čísla, adresy, maily a webové stránky
•300 barevných fotografií
•90 veselých ilustrací
•přehlednou mapu
•poutavá vyprávění pro děti
•nápady na dětské hry
a mnohem více… (Založil/a: Jamesová)