Prime time

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Knižní klub - 2014
ISBN: 978-80-242-4470-9

Knižní klub (2014) 978-80-242-4470-9 440

Annika Begtzonová, novinářka pracující v kriminální rubrice Večerníku, je vyslána získat podrobnosti o vraždě celebrity showbyznysu – došlo k ní na zámečku nedaleko Stockholmu, obětí je populární moderátorka televizní talkshow Michelle Carlssonová. Společně s ní bylo na místě dvanáct osob, pachatelem může být kdokoli z nich. V průběhu pátrání Annika zjistí, že obdivovanou star téměř všichni z branže nesnášeli. Motivů měli nespočet – žárlivost, závist, kariérismus. Kdo ale Michelle nenáviděl natolik, že se neštítil ji brutálně usmrtit? Čtvrtý díl krimisérie švédské bestselleristky, jejíž knihy vycházejí ve 33 jazycích, řeší – po vzoru klasických detektivek Agathy Christie – zločin spáchaný v uzavřeném prostředí. (Založil/a: Anděl)

Liza Marklund Liza Marklund
*09.09.1962

Morsie
  14. 7. 2014, 17:24
Má snad ještě cenu, rozepisovat se o tom, jak je Liza skvělá autorka? Já myslím, že je to naprosto bezcenné a u Prime time to platí dvojnásob. Protože víte co? Tahle kniha je naprosto dokonalá, úžasná a já ani nemám slova, jakými bych to vystihla. Prostě bomba! Neskutečně se mi líbí, jak Lize svědčí ta malá změna v prostředí, kterou v Prime time udělala - je to takové Christiovské! Výborná knížka a já nemůžu jinak, než doporučit. Protože jedině po přečtení pochopíte, jak skvělé to je!