Rodinné toulky: Nejkrásnější výlety autem

Rodinné toulky: Nejkrásnější výlety autem Originální název: Rodinné toulky: Nejkrásnější výlety autem

Universum - 2014
ISBN: 978-80-242-4578-2

Universum (2014) 978-80-242-4578-2 168

Soubor 40 vybraných výletů nás vede nejenom po zajímavých místech naší vlasti, ale hlavně po pěkných trasách. Záměrem je přesvědčit, že jízda autem nemusí být jenom \"přesunem\" od památky k památce, ale sama o sobě příjemným zážitkem. Proto ze širších frekventovaných silnic nejednou odbočíme na úzké komunikace, které v méně podrobných autoatlasech ani nenajdeme - prostě takové, které autoři projeli a které je nadchly. Hlavní cíle jsou představeny stručně - nejedná se o výčet pamětihodností, ale o výběr toho nejzajímavějšího a nejhezčího. Texty doplňují mapky a nezbytná kilometráž, řada praktických informací a tipy \"Vystup a jdi\" - určitě neuškodí zařadit k poznávání i trochu pohybu. Výběr tras je subjektivní - adjektivum \"nejkrásnější\" by klidně sneslo mnohem více než 40 putování. (Založil/a: Anděl)

Petr David Petr David
*12.04.1949