100 zlatých pravidel pro spokojený život

100 zlatých pravidel pro spokojený život Originální název: The Rules of Life - A personal code for living a better, happier, more successful kind of life
Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Grada - 2007
ISBN: 978-80-247-1791-3

Grada (2007) 978-80-247-1791-3 228

Zdá se, že někteří lidé prostě umějí žít. Bez velkého úsilí dosahují úspěchů a zvládají problémy, přičemž jako by vždy a v každé situaci věděli, co říci a co udělat. Každý je má rád - výborně se s nimi pracuje a je úžasné s nimi žít. Jsou šťastní, mají čas na druhé lidi a vědí, co je opravdu důležité. Existuje snad něco, co oni znají, a ostatní lidé ne? Nebo se můžeme my všichni naučit žít spokojeně?
Odpověď zní: ano!
Stačí, když se budete řídit Zlatými pravidly pro spokojený život. Pravidla vám pomohou více si užít života, snadněji zvládat nepříznivé události a být celkově šťastnějším, klidnějším a naplněnějším člověkem. Vy i lidé kolem vás poznáte rozdíl. Je to váš život. Jak dobrý by mohl být? (Založil/a: Lucy1994)