The Black Book - Kniha života

The Black Book - Kniha života

ANAG - 2010

ANAG (2010) 223

Hledáte odpovědi, kdo vlastně jsme a proč jsme na tomto světě? Chtějte poznat tajemství sepsané v The Black Book - Knize života… Zvykli jsme si na to, že o světě tak, jak ho známe, nemusíme přemýšlet. Přijímáme tvrzení, která nám ostatní předkládají, za svá, aniž bychom bádali nad tím, zda tomu tak opravdu je. Díky vědeckým důkazům, teoriím a vysvětlením uvedeným v této knize budete moci pohlédnout na svět ze zcela odlišného hlediska. Pozastavíte se nad tím, zda opravdu platí, že materiální svět existuje sám o sobě a zda hmota tak, jak ji vnímáme, takovou ve skutečnosti je. Po přečtení The Black Book - Knihy života pochopíte, proč je možné utvářet si svůj život podle vlastních představ, proč jsme na tomto světě a jaký je smysl naší existence. Autor vyvrací mnoho paradoxů logického myšlení a pobízí vás vystoupit ze standardního schématu a pohlédnout na věci jinak. Nestandardní je i podoba knihy. Limitovaná edice tištěná bílým písmem na černém papíře by proto neměla chybět žádnému sběrateli. Jedinečnost knihy pozvedá i fakt, že v současné době probíhá jednání o nominaci Knihy života na Nobelovu cenu za literaturu. (https://www.kosmas.cz/knihy/153473/the-black-book-kniha-zivota/) (Založil/a: Mitrana)

Hayk
  14. 10. 2015, 20:10
Již dlouhou dobu jsem si říkal, zda existuje společný jmenovatel co se týče na nahlížení reality, na svět ať vědecký, teologický či filozofický pohled; - mají cosi společného. Tato kniha nám ukazuje jak to jest.