Přišli z onoho světa

Poprvé vydáno celosvětově: 1990

Ivo Železný - 1993
ISBN: 80-7116-786-X

Ivo Železný (1993) 80-7116-786-X 231

Anglie se přízraky a duchy odedávna jen hemžila. Britští autoři této knihy jen využili rozhlasových relací a vyzvali posluchače, aby jim podali svědectví o svých nevysvětlitelných osobních zážitcích. Ukázalo se, že poměrně velké množství lidí prožilo setkání s „duchem” - někdy měl podobu blízkého zesnulého, jindy byl podoben spíše postavě historické. Někteří lidé s podobnými přízraky mluvili, pili kávu, jezdili autem... Z jejich historek bude určitě leckomu běhat mráz po zádech. A pak se řekne - nevěřit na duchy! (Založil/a: Lucy1994)

Lucy1994
  19. 7. 2014, 18:55
Mně se kniha prostě líbila. Nic mi nebrání v tom, abych těmto "jevům" věřila. Ti, co tomu nevěří, se věřit bojí. Je to tak, jak to je. Takto je to i v té knize. Celý svět je jedna veliká záhada. Ne, na "Boha" nevěřím - přesněji nevím, v co mám věřit. Ale na duchy a nadpřirozené věci ano. Každý je jiný. Někdo vidí do hloubi pravdy, někdo raději ne. Občas mi ty příběhy naháněly hrůzu. Ale co se dá dělat. To k tomu prostě patří. Někdo tuto knihu číst nebude, někdo ji po pár stránkách vyhodí. Ale někdo si ji přečte celou a zamyslí se nad tím stejně jako já. A ne, nejsem blázen. :)