Výklad karet v praxi

Výklad karet v praxi Originální název: Výklad karet v praxi

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-905066-4-0

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-905066-4-0 112

Každý člověk, který ve svých rukou drží magický balíček karet, se jednou zeptá a co s tím? V této knize jsem popsala několik druhů výkladu, tak jak s nimi pracuji já. Každý člověk si výklady samozřejmě může upravit podle sebe. Častokrát jsem se setkala s tím, že se mě lidé ptají, jestli si mohou dělat výklady karet sami sobě. Já tvrdím, že ano. Některé. Do knihy VÝKLAD KARET V PRAXI, jsem vložila ukázky takovýchto výkladů. Najdete tam výklady na lásku. Výklady, které vám osvětlí, co si o vás myslí váš partner, anebo vaše okolí. Najdete tam výklady karet, které vám napoví, jak se rozhodnout mezi více variantami. Najdete tam také rovněž výklad karet, který se dělá na události v daném roce, anebo v daném čtvrtletí. Najdete tam také výklad karet, který si můžete dělat vzájemně s partnerem, anebo s kamarádkou. Výklad karet na budoucnost. Tato kniha nemá za úkol vysvětlit významy jednotlivých karet. Ukazuje, jak se s kartami dá pracovat a na co všechno se můžete při výkladech karet ptát.

Nakladatel: Astrolife - Boháčová Blažena (Založil/a: samara)