Sama sebou

Sama sebou Originální název: Being Me

Ikar - 2014
ISBN: 978-80-249-2511-0

Ikar (2014) 978-80-249-2511-0 335 Překlad: Čeněk Hubáček

Fascinovaná temnými erotickými fantaziemi z deníku, který náhodou objevila, lapená mezi dvěma muži, které při pátrání po jeho autorce potkala, přibližuje se Sara krok za krokem k odpovědi na otázku, co se s Rebekou stalo. Zároveň si pomalu začíná uvědomovat, že její nový život je sice o poznání zajímavější než poklidná kariéra učitelky, kterou byla předtím, než přijala nabídku galeristy Marka a podvolila se charismatickému umělci Chrisovi, ale že je také o poznání nebezpečnější a že se až příliš začíná podobat příběhu Rebeccy. A ten je v očích Sary čím dál tím více zlověstně znepokojivý... Druhý díl celosvětově úspěšné erotické série, o níž američtí kritici říkají, že se v ní Padesát odstínů šedi potkává se Základním instinktem. (Založil/a: Rutsuka)

Lisa Renee Jones Lisa Renee Jones

Evelýny
  30. 10. 2014, 22:37
Opravdu erotická romance s rádoby detektivní zápletkou. Několik odstínů šedi v minulosti hrdinů tam také najdete. Kniha mě nudila, zápletky byly hloupé, nepropracované, ale od tohoto druhu literatury jsem ani nic jiného neočekávala. O to více mě překvapil strhující konec, který tuto knihu v mém hodnocení posunul o jeden level výše.