Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Odhalení

0%
0 0
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Odhalení

Podtitul: Sedm posvátných závojů duše


Originální název: Reveal

Nejnovější vydání: (Všechna vydání)
Synergie - 2014
ISBN: 978-80-7370-283-0
Počet stránek: 248
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Synergie (2014) 978-80-7370-283-0 248 Překlad: Hana Čermáková

Tato kniha je pozvánkou k odhalení sebe samé. Je výzvou k návratu do podstaty našeho bytí, umně protkanou příběhy, při nichž se vám duše bude chvět radostí z opětovného poznávání vlastní podstaty. Duchovní cesta Meggan Wattersonové, napsaná citlivým srdcem a s naprostou oddaností pravdě, vás bude inspirovat k nalezení pravdivého hlasu vlastní duše a k jeho následování. Je to knížka o životní proměně. Promlouvá k Božské duši, která přebývá v každé ženě a osvěží vás jako jarní déšť na poušti. Odhalení je léčení, vyprávění, vzpomínání… a dotýká se mnoha věcí, které se bojíme říkat nahlas. Řečeno ve zkratce, Odhalení je návod, jak znovu objevit svou duši.

Megan Wattersonová je duchovní mentorka, mluvčí a badatelka na téma Božského ženství, která inspiruje ženy, aby žily se smělostí a autenticitou hlasu své duše. Poskytuje se zanícením, humorem a poezií to, co náboženství vynechalo - způsob, jak nadzvednout závoj vlastního strachu a pochyb o sobě samé, abychom našly Božství ve svém nitru. (Založil/a: Rutsuka)

(více)  

Štítky

více  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Kočka modrá
  29. 11. 2014, 9:48
Kniha mne zaujala svou hloubkou, která mne inspirovala i k vlastnímu putování a vlastním zkoumáním své duše...
Autorka se nebojí žádných hluboce intimních témat a vyloženě žije bohyněmi, hledá v nich nitro a jejich kouzlo, přednosti i temné nedostatky...je to jako výlet do zcela jiného světa mimo realitu. Pokud si z knihy nakonec vezmete něco pro reálný život, je to báječná možnost, jak se poznat hlouběji bez dlouhých cest po světě... bez dlouhého putování sama za sebou i když nevylučuji, že právě tato kniha v nás neprobudí touhu všeho nechat a vydat se na nějaký posvátné místo, byť jen odpočinout své strhané duši... Já tu chuť měla. Moc.