Malá cesta uzdravení

Malá cesta uzdravení

Karmelitánské nakladatelství - 2014
ISBN: 978-80-7195-785-0

Karmelitánské nakladatelství (2014) 978-80-7195-785-0 188

Kniha obsahuje nejen řadu svědectví o tom, jak Bůh uzdravuje prostřednictvím modlitby věřících, ale přináší i jednoduchý návod, jak přistoupit k modlitbě za uzdravení vzpomínek. Jedná se o „malou cestu uzdravení“, jíž se autorka učila postupně, v průběhu mnoha let služby potřebným a trpícím lidem. Z jejího vyprávění a ze svědectví mnoha svědků můžeme vidět, že služba modlitby za uzdravení v Ježíšově jménu prožívá v posledních desetiletích v církvi nové jaro. „Mnoho let jsem měl příležitost pozorovat, jak Paulinin dar uzdravování skrze Ducha Svatého postupně roste a je stále zřetelnější, zvláště během velkých shromáždění. Svědectví zaznamenaná v této knize ukazují mocné Boží působení uprostřed nás. Když lidé vydávají svědectví o tom, co pro ně Pán učinil, celé společenství pociťuje, jak je nám Bůh blízko a jakou má lásku ke každému člověku. Při takových příležitostech zasévá Bůh do lidských srdcí touhu slavit svátosti a sdílet víru s ostatními bratry a sestrami.“ (z předmluvy P. Laurence Brassilla) (Založil/a: Jamesová)