Mistr kung-fu na lopatkách

Mistr kung-fu na lopatkách

Karmelitánské nakladatelství - 2014
ISBN: 978-80-7195-788-1

Karmelitánské nakladatelství (2014) 978-80-7195-788-1 96

Strhující příběh obrácení mistra bojových umění líčí, jaké si Bůh volí prostředky k obrácení sebestředného a suverénního člověka. Hlavním hrdinou autobiografického vyznání je Graziano, mistr kung-fu, jemuž se po mezilidském konfliktu v jeho komunitě hroutí svět. Zraněna je ovšem hlavně jeho pýcha… Graziano pak hledá hlubší důvody své existence a zcela přehodnotí svůj život. Stane se členem modlitební skupiny, modlí se za vylití Ducha, přijme Ježíše jako Pána svého života, dostane se mu i daru mluvit v jazycích. S tím vším je ale spojeno i postupné zříkání se hříchu a dozrávání. Otevřené, ba přímočaré líčení právě tohoto procesu je to nejcennější na jeho svědectví. Knížka osloví pokročilé ve víře i všechny, kteří v dnešním multikulturním světě usilují o jasné a jednoznačné svědectví o Kristu. (Založil/a: Jamesová)

dov
  12. 6. 2015, 16:30
Svědectví se mi líbilo. Životní příběh je velmi zajímavý a křesťanský růst poučný. Někdy je trochu zjednodušující, ale to může přijít na vrub jižanskému temperamentu. Chybí mi však víc popisu o životní situaci a důvodech proč autor cvičil kung-fu. Možná hlubší vysvětlení problematiky. Od knihy jsem čekal něco jiného, než jsem v ní našel.