Tajnosti

Originální název: Secrets

BB art - 2010
ISBN: 978-80-7381-715-2

BB art (2010) 978-80-7381-715-2 456

Navzájem se dohánějí k šílenství Sympatická Tess vězí až po uši v problémech. A tak není divu, že když v novinách náhodou narazí na inzerát, že se hledá někdo, kdo by v době nepřítomnosti majitele dohlížel na dům v jednom přímořském městečku, vidí v tom vítanou příležitost zmizet i se svou malou dcerkou Em z Londýna a začít znovu. Joe je úspěšný stavitel mostů, a protože ho jeho práce často odvádí z domova, potřebuje někoho, kdo by udržoval jeho dům "zabydlený" a postaral se mu o psa. Jinak má svůj život už dávno uspořádaný tak, jak mu to vyhovuje, a nehodlá na tom nic měnit. Nelze však popřít, že kdykoli se Tess a Joe setkají, ve vzduchu to začne jiskřit - ať už v dobrém, nebo ve zlém. Podaří se jim hodit nepříliš šťastnou minulost za hlavu, a zajistit si tak slibnější přítomnost a budoucnost? (Založil/a: Kaori)

teite
  13. 6. 2014, 19:26
Mám prostě Freyu North ráda, je to inteligentní oddychové čtení pro ženy, a nezklamala mě ani tato kniha.