Pavel Nedvěd

Portál - 2004
ISBN: 80-7178-932-1

Portál (2004) 80-7178-932-1 164

Nejlepší fotbalista Evropy, držitel Zlatého míče
Pavel Nedvěd, se stal na konci roku 2003 několikanásobným šampiónem: Jako kapitán české reprezentace dovedl tým po sérii zápasů bez porážky na Evropský šampionát Euro 2004, stal se mistrem italské ligy a nejlepším českým fotbalistou roku. Kniha popisuje Nedvědovy začátky v Chebu, v Dukle a ve Spartě, Nedvědův odchod do Lazia a posléze do Juventusu. Dává nahlédnout do zákulisí Nedvědova života v soukromí jeho turínské vily v rodinném kruhu i do detailů jeho profesionální kariéry. Dovíme se, jak nelehké byly fotbalistovy začátky v Římě, a poté, co se z něho stal "Říman", jak dosáhl mety své sportovní kariéry a vstoupil do vybrané společnosti Juventusu. (Založil/a: MagdaM)

bican1
  14. 6. 2015, 19:02
Nevím já jsem měl pocit, že Pavel má i po tom všem co dokázal nějaký mindrák a musí pořád někomu něco dokazovat.
MichaelJ
  23. 9. 2014, 16:21
Pavel Nedvěd je pro mě inspirativní osobnost a tato kniha mě k němu ještě více přiblížila. Vítečný fotbalista i člověk je vzorem pro mnoho fanoušků.