Jídlo jako lék

Jídlo jako lék

Podtitul: dobré jídlo Váš nejlepší lék

Eko-konzult - 2000
ISBN: 8088809878

Eko-konzult (2000) 8088809878 181

Více než padesát let jsem pracoval jako lékař. Za tu dobu jsem nashromáždil nepřeberné množství zkušeností.
Předkládám vám knihu, v níž se o ně chci podělit. Za dlouhá léta lékařské praxe jsem zjistil, že příčinou nemocí nejsou bacily. Každá nemoc je způsobena narůstající jedovatostí lidského organismu. Tato toxicita je důsledkem metabolických pochodů ve tkáních. Má za následek poškození a rozpad buněk, který připravuje podmínky k napadení tělesného systému viry a bakteriemi. Použití chemicky uměle vyrobených léků nemocnému
ubližuje. Jejich vedlejší účinky mohou být tak vážné, že vyvolají novou nemoc. Pochybný prospěch je tudíž pouze dočasný. Přesto množství léků podávaných nemocným roste geometrickou řadou. Jen málokterý lékař si však uvědomuje jejich nebezpečí. Nemocným lze pomoci i vhodnou potravinovou skladbou. K tomuto poznatku jsem dospěl po dlouhém studiu, klinických výzkumech a laboratorními rozbory krve a moči. Byly situace, kdy jsem i já musel použít určité léky, ale bylo jich poskrovnu. Vždy jsem se snažil nemoc vyléčit předepsáním protilátek. které nám hojně poskytuje sama Příroda.
Tato kniha tedy pojednává o tom, co považuji za nejvhodnější jídlo a nejlepší lék. (Založil/a: vladislaus)

Henry Bieler Henry Bieler
*1893 - †1975