Otrocká krása

Otrocká krása Originální název: Otrocká krása

Albatros - 2014
ISBN: 978-80-00-03587-1

Albatros (2014) 978-80-00-03587-1 376

Šesté pokračování Sedmého smyslu je nabité napětím! Nejen kouzelníci, ale i draci a jednorožci jsou v ohrožení…

Zářivé kamínky zasazené do kůže – na čele, v uchu, na rukou, nehtech, kam si usmyslíte. Krása! Málokdo však tuší, jaké nebezpečí tato módní záležitost s sebou přináší. Také Hanka si nechala jeden zasadit. Jednorožci s ní přestali mluvit, draci jsou zděšení. Nikdo ale dívce nevysvětlí proč. Pátrání po informacích je náročné a vede k děsivým poznatkům. Kdo všechno bude muset zemřít?! Hanka je nucena skrývat se dokonce i před ochránci. Jak dopadne její setkání s trpaslíky? Dokážou bojovníkům s aberily pomoct tulíci? A podaří se přimět ke spolupráci jednorožce? (Založil/a: chrispe)

Rumbelle
  13. 2. 2016, 9:00
Velmi podařena kniha. Opět jsou tu naši hlavní hrdinové (Rafan, Sváťa a Hanka) a také se zde objeví mnoho dalších známých postav. Tento díl je o něco lepší než ten minulý.