Tři vteřiny

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Knižní klub - 2014
ISBN: 978-80-242-4514-0

Knižní klub (2014) 978-80-242-4514-0 560

Piet Hoffman je bývalý zločinec a nejlepší tajný agent švédské policie. Pracuje v utajení pod krycím jménem Paula a o jeho existenci ví pouze jeden člověk. Nyní má splnit nejtěžší úkol svého života: doručit do jedné z nejpřísnějších švédských věznic zásilku amfetaminu pro polskou mafii a tím získat její důvěru. Úspěch pro Pieta znamená získání nové identity a šanci začít nový život se svou manželkou a syny. Dobře si uvědomuje, že je ve světě zrady a násilí na všechno sám a že nesmí nikomu věřit...
Strhující akční thriller z pera nejprodávanější švédské dvojice Anderse Roslunda a Börge Hellströma (autorů Boxu 21 a Odplaty) – oceněný ve Švédsku jako nejlepší krimi roku 2009 a v angloamerickém světě jako nejlepší přeložené krimi roku 2011 – vyšel ve 29 zemích. (Založil/a: saenea)

Börge Hellström Börge Hellström
*25.09.1957

Anders Roslund Anders Roslund
*1961

Morsie
  23. 7. 2014, 17:11
Kniha, která mě chytla od úplného začátku a držela mě do poslední tečky! Výborně napsaný thriller, který je pro svoje popisy reality neskutečně mrazivý! Propracované do nejmenšího detailu, žádná hluchá místa ani nesrovnalosti. Je zkrátka evidentní, že to do rukou vzali skuteční kumštýři, kteří vědí, o čem píšou. Nemohla jsem se od toho utrhnout ani na ty pitomé tři vteřiny - děj mě neskutečně pohltil a já ztratila pojem o čase. Inu je znát, že jsou to páni od fochu a vůbec se nedivím, že jsou tak populární!