Konec nemocem?

Konec nemocem?

Fortuna Libri
ISBN: 978-80-7321-679-5

Fortuna Libri 978-80-7321-679-5 346

Nový pohled na zdraví a nemoc MŮŽEME ŽÍT NAPLNO AŽ DO POSLEDNÍHO DECHU? MUSÍME TRPĚT VYSILUJÍCÍMI NEMOCEMI? MŮŽEME ŽÍT AKTIVNÍM ŽIVOTEM DÉLE? Tato nepostradatelná kniha je nejenom manifestem – výzvou, abychom změnili způsob myšlení o zdraví – je také sbírkou praktických pouček, které bychom neměli opominout, například - Jak může časem užívání multivitaminů a potravinových doplňků zřetelně zvýšit naše riziko onemocnění rakovinou. - Proč nám trávení většiny dne vsedě, bez ohled u na vydatnou ranní aktivitu, může škodit stejně nebo i více než kouření. - Jak drobné zdroje zánětů, způsobené například vysokými podpatky nebo běžným nachlazením, mohou vést k srdečním infarktům nebo jinak nás připravit o zdraví.- Jak tři nenákladné prostředky – aspirin, statiny a každoroční očkování proti chřipce, mohou zásadně změnit naše směřování k lepšímu zdraví. - Jak si zkracujeme život mixováním ovoce a zeleniny a někdy i nakupováním toho, o čem si myslíme, že je „čerstvé“. - Jak jediná nejdůležitější věc, kterou dnes můžeme učinit pro udržení zdraví, nestojí vůbec nic. (Založil/a: Jamesová)

#zdraví
David B. Agus David B. Agus