Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Danteho holka

73%
4 17
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Danteho holka
Autor:


Nejnovější vydání:
CooBoo - 2014
ISBN: 978-80-7447-421-7
Počet stránek: 288
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
CooBoo (2014) 978-80-7447-421-7 288

Reece Ellisová, sedmnáctiletá americká středoškolačka, už od deseti let tráví každé léto s tátou v Londýně. A každé léto se s ním k uzoufání nudí. Samozřejmě ani v nejmenším neočekává, že by se v tomhle ohledu mohlo něco změnit, tedy aspoň do té doby, dokud na holandském letišti, odkud má pokračovat do Londýna, doslova nevrazí do pohádkově krásného Danta Gilibertiho a její let není z nejasných příčin zrušen. To se pak před ní rozprostře vidina úplně jiného léta. Léta na malebném středomořském ostrůvku, navíc ve společnosti kluka, ze kterého se vyklube syn místního premiéra… (Založil/a: Lopatka)

(více)  

Štítky

více  
Courtney Cole Courtney Cole

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Evelýny
40% 40% 40% 40% 40%
  10. 10. 2015, 14:16
Láska + 17letí hrdinové + naivní zápletka + vtip v každé řádce = 100% dívčí román pro ,,základku".
Reese je na můj vkus moc dětská, Dante - i když stejně starý - je zase moc dospělý, a když uvážím všechny ty miliony a bodyquardy a prostředí kolem, tak mi z toho vyjde dost nepravděpodobný - nereálný - pohádkový příběh, kterému v mých očích nepomohla ani vtipnost hlavní hrdinky. Četla jsem v tomto žánru již lepší příběhy, ale protože nejsem cílovou skupinou čtenářů, nepřísluší mi kritizovat. Dočetla jsem ......a to stačí :-)
Katniss Lavender
60% 60% 60% 60% 60%
  5. 9. 2014, 13:57
Knihy pro náctileté čtu i když mi "náct" není už nějaký ten rok a pořád se mi líbí. Ale při čtení Danteho holky jsem měla poprvé pocit, že už jsem na to možná přeci jen stará... Hlavní hrdince je sedmnáct, ale její myšlenkové pochody zamrzly někde u dvanáctého roku života! Mám pocit, že prvních sto stran nebylo nic jiného, než vzdychání nad tím, jak je Dante nádherný. A pořád dokola! Mně to došlo už napoprvé, po sté už mě to spíš rozčilovalo. A není to zdaleka jediná věc se kterou se autorka neustále opakuje. To jak Dante voní se dozvídáme také na každé druhé stránce. Ještě kus za polovinou knihy jsem byla rozhodnutá, že si ode mne nezaslouží víc než dvě hvězdy. Konec se ale ukázal jako povedený, i když na můj vkus urychlený (stránky bych ubrala spíš jinde). Celkově se kniha hezky četla, příběh byl příjemný a na léto to pravé, jen autorčino vykreslení hlavní hrdinky mi opravdu nesedlo, ale co, americké středoškolačky jsou, ve srovnání s těmi našimi, asi opravdu trochu pozadu ve vývinu...