Hrdinové pekel

Originální název: Hell's Heroes

CooBoo - 2014
ISBN: 978-80-7447-608-2

CooBoo (2014) 978-80-7447-608-2 192

Beranabus a Dervish jsou mrtví. Bec uzavírá s Lordem Lítost děsivé spojenectví. Pecka je slepý a proti své vůli uvězněný na Zemi. Grubbs je šílený žalem a ztrácí nad sebou kontrolu.

Démoni přecházejí do našeho světa.
Učedníci umírají jeden po druhém.
A Stín stále čeká.

Vítejte na konci!!! (Založil/a: Lopatka)

Ann-K.
  6. 7. 2015, 20:57
Mně se celkově celá série líbila (tedy Bec jsem přeskočila, ale k té se vrátím později) :D Vůbec jsem až do posledních stránek nevěděla, jak to vlastně dopadne. Sice jsem tušila, že to bude něco s časem ale nevěděla jsem jak. Sice bych byla radši za nějaké jiné řešení, ale jinak se mi celá série moc líbila:D A tenhle díl snad nejvíc. No a poslední věta Grubse je prostě super! :D Jinak moje nejoblíbenější postavy: Grubs, Dervish, Žralok, Timas (geniální magor by neměl chybět v žádné sérii :D) no a samozřejmě Pecka.
Amaltheia
  31. 7. 2014, 15:44
Trochu méně náboženství a bylo by to fajn. Křesťanství není snesitelné v řádné podobně, ani v té cynické... Když nevíš, jak zakončit knížku, když se nemůžeš rozhodnout, jestli to bude komedie nebo tragédie, tak to vyřeš jako Darren Shan a nezakončuj ji, anebo ji zakonči hned několikrát? Dává to smysl? V jeho kontextu určitě! Sladká tečka na závěr, ne příliš přeslazená, spíš něco jako příslib, naštěstí ale ne z dějové stránky, protože to bychom se pak museli obávat, že vyplázneme dalších 250 Kč za dvě a půl hodiny čtení... První díl série zůstává bohužel i po dokončení všech ten nejlepší, nicméně rozhodně pokrok po dvanáctidílné sáze mladého pana Shana. Přesto všechno jsem to ale přečetla a líbilo se mi to, rozhodně změna po těch nudných a utahaných popisných větách jiných fantasy spisovatelů. Všechno pochopitelné, stravitelné, na svém místě, ne přílišná hořkost, žádné patlání se v emocích a strastech, lehkost slova i ducha. Pěkné, dávám tři hvězdičky, protože se mi jednička líbila na pět a dvojka s Bec na čtyři. Znovu se dostáváme k nedostatečnosti pěti-stupňového hodnocení, stejně jako v našem školství...:-D