Kolotoč snů

Originální název: Pillow Talk

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-474-8

BB art (2009) 978-80-7381-474-8 367

Petra Flintová a Arlo Savidge do sebe byli v pubertě zamilovaní, ale nikdy si to neřekli. Teď, o mnoho let později, je Petra zlatnicí a ve dne vyrábí nádherné šperky z drahých kovů a třpytivých drahokamů. V noci si ale nedokáže pořádně odpočinout; je totiž náměsíčná. Arlo žije v severním Yorkshireu a vyučuje na soukromé chlapecké škole. Stejně jako Petra si v sobě nese tajemství, kvůli kterému nemůže spát. Jednoho deštivého dne, v malé cukrárně, se Arlo a Petra opět potkají. Využijí druhou šanci? Opravdu stará láska nerezaví? Jenže aby se mohli milovat, musejí se konečně rozloučit s minulostí – minulostí, na kterou si Petra nedokáže vzpomenout, minulostí, na kterou chce Arlo zapomenout. (Založil/a: al-ma)

Rames
  6. 2. 2015, 16:15
Moc by mě zajímalo kde udělala Eva Brožová chybu!
Kolotoč snů získal britskou cenu za nejlepší román pro ženy roku 2008. Tento fakt je mnohem zajímavější a překvapivější než samotná kniha. Hlavní postavy postrádají jakýkoli přirozený lidský rys, Petra je krásná , talentovaná, dobrosrdečná, pomáhající starým lidem a pro ostatní by se rozdala. Arlo nemá daleko k superhrdinovi i když si ho malinko dobírají známí pro jeho kratičký sestřih! Přesto že Arlo učí na střední škole jeho rozhovory s Petrou postrádají jakoukoli známku inteligence obou!
Jestliže je toto nejlepší kniha pro ženy, pak se tomuto oddělení v knihkupectví, zdaleka vyhnu.
tresnulka
  1. 12. 2012, 13:03
Knížka,která se hezky čte,jakmile jsem začala číst,nemohla jsem se otrhnout :-) Ale je to asi spíše pro romantičntější duše :-D
markeka
  25. 12. 2012, 12:31
To máš pravdu je to taková slaďárna,líbilo se mi na této knize ,že byla i lehce do erotična, bylo to pěkně napsané,ale konec mě nudil..
janulka_ntl
  28. 6. 2015, 13:06
Mě se tato kniha tedy četla opravdu dobře. V některých pasážích jsem se opravdu musela smát nahlas a přečetla jsem ji jedním dechem. Není to Austenová, ale za mě super! :)
KačKač
  11. 4. 2013, 9:12
Zajímavá knížka, nejprve jsem si myslela, že si autorka tanzanit pouze vymyslela, ale jak vidno, ne :)