Rodinná tajemství

Originální název: Home Truths

BB art - 2008
ISBN: 978-80-7381-323-9

BB art (2008) 978-80-7381-323-9 362

Matky, dcery, milenci, lháři... Sestry McCabeovy, které vychoval jejich výstřední strýc Django, se domnívají, že po překročení třicítky je čeká šťastné a vyrovnané období. Nejmladší Cat se po čtyřech letech v zahraničí vrací domů, aby zahájila novou etapu svého života. Bezstarostnou – nebo si to alespoň myslí. Fen, prostřední z nich, je rozhodnutá být svému dítěti lepší matkou, než byla její matka jí – ale dokáže to na úkor svého milostného života? A není nejstarší Pip zaneprázdněná péčí o nevlastního syna, manžela, sestry a strýce natolik, že opomíjí vlastní potřeby? Na oslavě Djangových pětasedmdesátých narozenin vyplují na povrch tajemství, která jednou provždy změní pohled sester na jejich rodinu, a z představ o lásce a domově, jež spolu dřív neoddělitelně souvisely, zůstanou trosky. (Založil/a: al-ma)

teite
  13. 6. 2014, 19:28
Mám ráda vícedílné knihy, kde se člověk postupně dovídá více o osudu postav, takže se mi i tato líbila, ale jako jednotlivé dílo patří podle mne od autorky k těm slabším.