Originální název: Love Rules

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-887-8

BB art (2006) 80-7341-887-8 372

Thea Luckmoreová věří v lásku – v magickou jiskru skutečné, staromódní romantické lásky. Je rozhodnutá se buď šíleně zamilovat – nebo nic.
Alice Heggartyová, její nejlepší přítelkyně, se vždy zamilovává v zajetí smyslné touhy – do okouzlujících darebáků, kteří jí pravidelně lámou srdce. Když skončí její další nešťastný vztah, Alice dospěje k rozhodnutí. Je nejvyšší čas se vdát a přesně ví, koho si vezme.
Tu neidentifikovatelnou jiskru, ve kterou Thea věří, v ní zažehne náhodné setkání na Primrose Hill. Saul Mundy se zdá být dokonalý a Thea zjistí, že je zamilovaná a připadá si v sedmém nebi. Čerstvě provdaná Alice však brzy pochopí, že není ochotná hrát podle pravidel tak, jak si myslela. Začne je porušovat napravo, nalevo, všude. Současně se v základech otřese Thein svět, v němž láska hraje roli číslo jedna. (Založil/a: al-ma)

janulka_ntl
  28. 6. 2015, 13:03
Tuhle knihu jsem si půjčila po Kolotoči snů, který se mi opravdu líbil a nasmála jsem se u něj, ale tato kniha mě nějak neoslovila. Ke konci už jsem přeskakovala odstavce, abych jen věděla, jak to dopadlo... Ale asi si najde i své příznivce...