Upíří krev II

Originální název: Upíří krev II - Královští
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Nezjištěno / Jiné - 2012

Nezjištěno / Jiné (2012) 141

Jmenuji se Alexandra Straginy a jsem Vyvolená. Vychovali mne a celý život mi vštěpovali, že jsem byla zrozena proto, abych zabíjela upíry. Moje existence měla donedávna jediný cíl. Můj život měl jediné naplnění. Měla jsem chránit svět lidí před podsvětem a démony v něm žijícími.
Jenže se stalo něco neočekávaného, nemyslitelného a nepravděpodobného, co naprosto změnilo život můj i mých blízkých. Můj upír-křtitel, kterého jsem měla zabít, se stal mým osudovým životným partnerem a láskou mého života. Nedokázala jsem ho zabít a on nemohl dopustit, abych zemřela já. Stalo se, co se muselo stát. Osud prazvláštně rozdal karty našich životů a my nyní hrajeme jeho hru, jenže nikdo z nás netuší, jaká jsou vlastně pravidla.
Myslela jsem, že začneme znova. Společně půjdeme ruku v ruce proti všem. Jediní důležití jsme byli jen Benjamin a já. Byli jsme spolu a mně se zdálo, že jsme neporazitelní. Ach, jak jsem se pletla.
Dříve, než bych se nadála, se stala další v podvětě nevídaná věc, a já onemocněla. Vyvolení přeci nestůňou, jsme stejně odolní jako upíři, tak co se stalo? Přestože Benjamin a ostatní rychle odhalili příčinu mé nemoci i lék na ni, nestihli mne uzdravit. Skrytý nepřítel, který dlouho čekal na svou příležitost, právě zasáhl do hry. Na nic nečekal, slabou a nemohoucí mne unesl neznámo kam. Oddělil mne od mých blízkých a nalinkoval nový život, který se mi ani trochu nelíbil.
Co se bude dít dál? Dokážeme se ubránit někomu, o němž jsme netušili, že vůbec existuje a potají ohrožuje životy naše i všech ostatních? Zjistíme, kdo proti nám vlastně stojí? Najdeme s Benjaminem cestu zpět k sobě, abychom bok po boku mohli bojovat proti zlu, které právě dosáhlo svými mocnými pařáty až k nám? (Založil/a: Karkulka83)

Karolina Kekrtová Karolina Kekrtová
*28.2.1983