Sport a jóga

Sport a jóga

Metafora - 2014
ISBN: 978-80-7359-417-6

Metafora (2014) 978-80-7359-417-6 216

Kniha největší západní mystičky Elisabeth Haichové, světoznámé autorky mystického autobiografického románu Zasvěcení, a indického jogína Selvarajana Yesudiana provádí čtenáře cestou jógické filozofie, a také konkrétních cviků, které nás dovedou ke spokojené a jasné mysli, dlouhému věku a pevnému zdraví. Některé věci fungují už odpradávna, jenom jsme na ně v současném materiálním světě pozapomněli. Dnes už se lékaři i vědci shodují na tom, že jóga, ten dávný systém takřka zázračné harmonizace ducha i těla, je dnes právě tak aktuální a přínosná jako v dávné minulosti. Kniha Sport a jóga obsahuje podrobný rozpis cvičení na jedenadvacet týdnů s ilustračními fotografiemi jednotlivých ásán. Každému zájemci snadný a v praxi vyzkoušený návod k dosažení dokonalého souladu. (Založil/a: samara)

Elisabeth Haich Elisabeth Haich
*20.03.1897 - †??.??.1994

Selvarajan Yesudian Selvarajan Yesudian
*1916 - †1998

slovak
  15. 11. 2014, 14:45
Autorku jsem znal z její skvělé knihy Zasvěcení, a proto jsem začal číst i tuto. O józe je ale určitě daleko více lepších knih, než je ta to. Nedoporučuji.
Phewell
  9. 8. 2016, 13:59
Poutavé vydání krásné knihy a pomocníka pro zdravý životní styl. Jógové pozice, jako jedny z mnoha dalších témat knihy, jsou opravdovým základen..jak postupem času zjišťuji. Plusem, které je pro mne velkou motivací, je souběžný popis, účinek a duchovní cíl daných pozic. V mé knihovničce má čestné místo, ráda se k ní vracím.