Propusť mě

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Baronet - 2014
ISBN: 978-80-7384-854-5

Baronet (2014) 978-80-7384-854-5 336

Pro fanoušky Padesáti odstínů šedi přichází třetí román strhující erotické série Stark Trilogy. V této sexy, emocemi nabité romanci pokračuje příběh Damiena Starka, mocného multimilionáře, který nikdy neslyšel „ne“, a Nikki Fairchildové, jižanské krásky, která říká „ano“, jen když se to hodí jí samotné.
Naše touha byla stále hlubší. Ale naše tajemství zůstávalo ukryto ještě hlouběji.
Hezký, mocný a panovačný Damien Stark naplnil prázdnotu mé duše tak jako žádný jiný muž. Jeho prudká vášeň mě dostávala za hranice blaženosti – a rozpoutala divokou touhu, jež nás oba doslova stravovala. Ale za jeho potřebou dominance se skrývaly bolestivé rány minulosti. Pronásledován dědictvím temných tajemství a podlomené důvěry hledal uvolnění v naší společné extázi, jejíž žár nás spaloval každý den silněji a silněji. Naše vzájemná přitažlivost byla nepřehlédnutelná, naše posedlost neodolatelná. Jenže ani Damien nedokázal uniknout před svými démony, ani nás ochránit před nebezpečími, která měla přijít (Založil/a: samara)

VerenaLord
  10. 9. 2014, 19:30
Proboha za co? Ok, první dva díly jsem z nudy louskala, když jsem se potřebovala psychicky uchýlit k něčemu, co mě nebude nutit přemýšlet. Ale třetí díl mi dal zabrat - brak a ještě mi přišel jako kopie Padesáti odstínů - happy end a vůbec. Doufám, že nikdy víc nebudu mít takový pitomý nápad začít číst podobně laděné knihy.
Aspet
  19. 10. 2016, 21:34
Nejslabší díl, dost jsem přeskakovala části, kde se shrnovalo to, co bylo v předchozích dílech, a že to bylo dost často. Dala bych dvě hvězdy, ale ten konec mě trochu obměkčil, tak za tři ;-)