Moudré rady babiček

Nezjištěno / Jiné - 1991
ISBN: 8090029833

Nezjištěno / Jiné (1991) 8090029833 41

Vydavatel: ÁKA Čejkovo nakl., 1991
Trošičku ze zábavy, krapet z recese, ždibec z vlastního potěšení, drobet z potřeby a špetku ze zájmu jsme dali dohromady tuto přehršel rad, nápadů a doporučení kdysi používaných, nyní v převážné většině díky moderní technice zapomenutých.
Netvrdíme, že vše, co je uvedeno na následujících stránkách, je fenomenální. V každém případě zde však mnohý najde způsob, jak jednoduchými prostředky bez supermoderních zařízení vyřeší svůj problém. Může vyzkoušet i jednoduché a snad i stále laciné recepty babiček, které přežili a které zřejmě v době utahování opasků přijdou vhod
i nám, obyčejným občanům tohoto státu. Věříme, že každý zde najde pro sebe pomoc ve chvíli, kdy si nebude vědět sám rady. Poraďte se s touto brožurkou, mnohá rada vás ušetří od škody a mrzutostí, ušetří čas i peníze. Pokud tomu tak bude, jsme spokojeni. (Založil/a: vladislaus)