Gabrielův Ráj

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

XYZ - 2014
ISBN: 978-80-7388-885-5

XYZ (2014) 978-80-7388-885-5 560

Závěr podmanivé eroticko-romantické trilogie. Profesor Gabriel Emmerson opouští post emeritního profesora na Torontské univerzitě, aby mohl začít nový život se svou milovanou Julií. Je přesvědčený, že společně mohou čelit jakékoli výzvě, a rád by založil rodinu. Jenže Julia je pohlcena svým studiem, a když dostane příležitost přednášet o své práci na Oxfordské univerzitě, je Gabriel nucen ji oponovat. Navíc ani v Oxfordu Gabriel neunikne své minulosti a napovrch vyplouvá jedno z jeho největších tajemství, jež má navždy změnit jeho i Juliin život. (Založil/a: Ally Friday)

Sylvain Reynard Sylvain Reynard

Adri-Anna
  2. 2. 2015, 14:23
Dante by se obracel v hrobě, kdyby věděl, že byl spojen s touhle trilogií :-( Čtení o totálních hloupostech, doprovázené ještě hloupějšími komentáři v závorkách. Ráj na zemi díky téhle knize asi už nebude :-D
Celkový závěr: Tohle by nestrávila ani skartovačka :-(
MichalaT.
  7. 10. 2016, 1:33
Romantické knihy se mi líbí, ale tohle se fakt nepovedlo, všechny tři knihy jsem přelouskala s obtížemi a to jen proto, že nemám ráda nedočtené série. Dávám 2 hvězdičky za nějakou tu er.scénu, zbytek byl na nic
marika-kryštof
  22. 1. 2015, 13:29
Knížka tak jako další díly super, co mě zklamalo nejvíc, je tisková kvalita dnešní literatura.......to že chybí "otisky prstů" textu a nebo slovosled jako kdyby to psal druhák co se zrovna naučil skládat souvětí...to mi trochu zkazilo dojem a hlavně náhled na vydavatele x*y*z spadající pod albatros......
tereziiina
  12. 9. 2014, 0:23
Obsahuje spoiler spoiler Hodně jsem se na tuto knihu těšila, a přečetla jsem ji prakticky jedním dechem hned jak mi přišla poštou, ale i tak... asi jsem prostě čekala víc, než klábosení o tom zda mít či nemít dítě.. ale tak, dalo se to ;)
IvcaG87
  1. 8. 2014, 15:34
Obsahuje spoiler spoiler Završení celé série né tak nudné jako Očistec, ale přece jen né tak čtivé jako Inferno. Čekání na "infarktové zvraty" se rozplynulo nic v podstatě nepřišlo náboj, který ve mě zanechalo právě jen inferno bylo nadobro pryč. Škoda čekala jsem jsem to trochu jinak, i když kdo by nechtěl Happy-end....