Stín šibenice

Originální název: Shadow of Gallows

Egmont - 2009
ISBN: 978-80-252-1193-9

Egmont (2009) 978-80-252-1193-9 152

Nová řada Děsivých dějin Krvavý román. Napínavé čtení pro kluky a holky, které ve škole k smrti nebaví nudné výklady, ale samotná historie by je zajímala. Nová děsivá řada Krvavý román představuje známé události světových dějin formou napínavého příběhu, zakládajícího se na skutečných faktech. Ve Stínu šibenice navštívíme viktoriánskou Anglii a zapleteme se do plánované vraždy královny Viktorie.V Tyranii Toweru zase navštívíme tudorovskou Anglii a v příběhu nazvaném Zeď nářků se přidáme k římským legiím. Neváhejte a vydejte se s námi do nejtemnějších koutů naší historie! Dvě mouchy jednou ranou – trochu historie v děsivém moři zábavy! (Založil/a: marta-b)

petulka28
  4. 8. 2011, 15:05
Tahle kniha je nejvic zabavna co muze byt, nejvic se mi libi jmeno Bejby. Bejby v tomhle pribehu se dostava z jednoho problemu k druhemu. At se vam tato kniha libi jako me. :-)