Brazilský deník

Brazilský deník

Podtitul: Mistrovství světa den po dni

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-905720-0-3

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-905720-0-3 254 Nakl. Pejdlova Rosička

Mistrovství světa v Brazílii. Může fotbalový fanoušek zažít něco úžasnějšího? Komentátor České televize Jaromír Bosák provází ve své knize čtenáře brazilským šampionátem od úvodního zápasu po velké finále na stadionu Maracaná. Den po dni glosuje a rozebírá jednotlivé zápasy a svým originálním způsobem popisuje zákulisí, skandály i atmosféru mistrovství světa. Dojde i na přepadení… ale, bez obav, Džaromír, jak mu v Brazílii říkají, tentokrát ještě přežije… (Založil/a: Elmoro)

ROB33
  3. 1. 2015, 12:04
Snem každého fotbalového fanouška bylo MS v Brazílii. Pro mě sice fotbal už dávno není sportem číslo 1, ale toto fotbalové mistroství jsem si nechtěl nechat ujít, i když jsem byl opět trochu zklamán. Očekávání bylo obrovské. Fotbal už je hlavně bohužel o penězích a o simulování. Pan Bosák opět napsal docela zábavnou cestopisnou knihu, která byla přes vánoční svátky pro mě oddechovou četbou.