444 tipů a triků k mobilu

Computer Press - 128
ISBN: 9788072263059
Počet stránek: 2000

Computer Press (128) 9788072263059 2000

Mobilní telefonování nám nejen zjednodušilo komunikaci, ale přineslo i mnoho dalších vymožeností, na které nás při volání z pevného telefonu nenapadlo ani pomyslet. A pohříchu, nevíme o nich často ani nyní, několik let poté, co se mobilní telefony staly samozřejmou součástí života, protože manuály k mobilním telefonům jednak většinou nepřekračují rámec základní obsluhy přístroje, a jednak se stejně zásadně nečtou. I obyčejné typy, mezi něž patří všechny nejrozšířenější výrobky od Nokie, Motoroly, Alcatelu, Siemensu, Sony, Sagemu či Bosche, však dovedou řadu věcí, skrytých ani ne tak v zákoutích menu, jako spíše ve všeobecných podmínkách smluv s operátorem, v obsluze hlasových schránek, v možnostech e-mailových programů a Internetu, nebo jsou prostě dány empirickým poznáním těch, kteří rádi a často z mobilních sítí telefonují. (Založil/a: vladislaus)