Padlý syn: Smrt Captaina Ameriky

Padlý syn: Smrt Captaina Ameriky
Originální název: Fallen Son: The Death of Captain America
Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Hachette Fascicoli - 2014

Hachette Fascicoli (2014) 180 UKK: 42 (53)

Captain America bojoval více než sedmdesát let, aby chránil svou milovanou zemi, dokud ho nezastřelil tajuplný vrah. Komunita superhrdinů teď musí najít způsob, jak se vypořádat se smutkem ze ztráty jednoho ze svých nejlepších členů a čelit skutečnosti, že by za smrt Captaina Ameriky mohli nést jistou zodpovědnost.

Obsahuje komiksy Captain America (vol. 5) 1 a Fallen Son (1-5): Wolverine, Avengers, Captain America, Spider-Man a Iron Man. (Založil/a: Memphisz)

Gustik5
  22. 9. 2014, 23:10
Inu, je to mainstream a ač bylo jasné že Capa jednou zase oživí, trvalo tuším dobré dva roky než k tomu ve vesmíru Marvelu došlo. Následky pro celé universum byly tedy vskutku významné. Líbí se mi nápad s rozdělením pěti kapitol na psychologická stádia smutku. Celkově se jedná o povedený komix, který mi pomohl pochopit význam postavy, kterou jsem dříve pokládal za zbytečnou a přežitou. Není tomu tak! :)