Psycho III

Poprvé vydáno celosvětově: 1990

Baronet - 2014
ISBN: 978-80-7384-855-2

Baronet (2014) 978-80-7384-855-2 264

Plně rekonstruovaný Batesův motel a jeho dům – dokonalá replika neslavně proslulého místa spojeného s vraždami, nyní obydlená robotickými dvojníky Normana Batese a jeho milované matky – se mají stát největší turistickou atrakcí celého Texasu. Těsně před otevřením zde ale přibývá jeden neplánovaný exponát navíc. Zkrvavená mrtvola malé dívky. Reportérka Amy Hainesová, kterou sem původně přivedl zájem o činy skutečného Normana Batese, se pouští do riskantního pátrání. Byla vražda snahou získat reklamu? Jednalo se o náhodu, či o předem připravovaný zločin? Anebo se na místa, kde kdysi žil Norman Bates, vrátilo šílenství chystající se rozpoutat nové kolo vraždění? (Založil/a: saenea)

Robert Bloch Robert Bloch
*05.04.1917 - †23.09.1994

blaufik
  5. 4. 2016, 14:21
Tento díl mi přišel lepší než druhý, četl se dobře, nechybělo napětí, nervy drásající situace, a samozřejmě vraždy. Podezřelých bylo spousta, jak už to tak bývá, ale opravdový viník mne nenapadl.
Fridolín
  24. 6. 2015, 9:36
No nemá to ten glanc I.dílu, ale jinak super. Čtivé, napínavé, promyšlené prostě HD kvalita. (HD=Hodně Dobrý)