Pohádky

Pohádky Originální název: Top Ten Fairy Stories

Egmont - 2006
ISBN: 80-252-0462-6

Egmont (2006) 80-252-0462-6 192

Chtěli byste vědět, která strašidelná pohádka obsadila první místo v naší TOP TEN hitparádě? Je to snad Rampelnik, odporný mužíček, který se dočká otřesného konce? Malá mořská víla, která se zamiluje do pozemského prince, což pro ni má nedozírné následky? Nebo Šípková Růženka, pohádka mnohem strašnější, než jste si dosud mysleli? To zjistíte, když si přečtete tuto knížku. A navíc se dozvíte zajímavé fakty o čarodějnicích, šílených spisovatelích a šťastných koncích. I literatura je děsivá, jen jste o tom možná ještě nevěděli! (Založil/a: marta-b)

Peter.Melon
  4. 11. 2011, 13:29
Všehochut pohádkových příběhů od těch známějších po ty méně známe.Kniha obsahuje 10 příběhů(Top 10).Je zde příběh o Karkulce,Rampelníkovi a dalších pohádkových příběhů.Celkem zábavná kniha spíše pro mladší generaci,která zaujme i potěší.Dávám 7/10 bodů.Určitě si tuto knihu přečtěte-stojí alespon za jedno přečtení.
veronikaS
  1. 10. 2014, 18:39
Humorně podané pohádky,u knihy jsem se zasmála a bavila mě.Doporučuji spíše mladším čtenářům ale takto podané pohádky určitě zaujmou i starší generaci, kvůli svému humornému podání.Kniha se mi líbila a proto uděluji 4 hvězdičky.