Klasické příběhy

Klasické příběhy Originální název: Top Ten Classic Stories

Egmont - 2006
ISBN: 80-252-0393-X

Egmont (2006) 80-252-0393-X 208

Znáte nejslavnější příběh všech dob? Máte tušení, který klasický příběh světové literatury je nejnapínavější a nejslavnější? Že by to byla Cesta kolem světa za osmdesát dní od Julese Verna, na které Phileas Fogg a jeho sluha Passepartout svádějí dramatický souboj nejen s časem, ale i se zavilým detektivem Fixem? Nebo spíš Černý hřebec – projížďka mezi požáry a povodněmi a příběh vyprávěný koňskou pusou? Či snad Větrná hůrka – příběh tajemství a lásky mezi ohnivým Heathcliffem a romanticky založenou Cathy, odehrávající se na pochmurných blatech? To zjistíte, když si přečtete tuto knížku. A navíc vám dovolíme nahlédnout do našeho průvodce po vymyšlených ostrovech a představíme vám pár krvežíznivých pirátů. Klasické příběhy. Tak děsivé je ještě neznáte! (Založil/a: marta-b)

Peter.Melon
  4. 11. 2011, 13:14
Dobrá kniha s nádechem humoru.Je v ní spoustu zajímavých informací.Klasické příběhy určitě stojí za alespon jedno přečtení.Vřele vám tuto knihu doporučuji a nejen dětem.