Můj život u sousedů

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

CooBoo - 2014
ISBN: 9788074476228

CooBoo (2014) 9788074476228 372

Garrettovi jsou všechno to, co Reedovi nejsou – hlasití, chaotičtí a láskyplní. A Samantha Reedová nemůže odolat a každý večer tuto úžasnou rodinu pozoruje ze svého střešního okna a touží být jednou z nich – vymanit se z područí dominantní matky a nepodřizovat svůj život jejím přáním. Avšak zdá se, že je to pouze krásný sen… až do jednoho letního večera, kdy za ní vyšplhá Jase Garrett. A všechno se změní!
Oba se potýkají s trapnostmi i krásami první lásky, Jaseova rodina Samanthu okamžitě přijme do svého středu, i když ona ho před tou svou drží v tajnosti. Vše je téměř dokonale až do okamžiku, kdy se stane něco, co změní celý její svět. A Samantha se náhle musí rozhodnout a zvolit si, kterou z obou rodin zachrání.

Fantastický debut o rodině, přátelství, první lásce a nemožnosti být věrný jediné osobě, kterou milujete, aniž byste zároveň zradili další. (Založil/a: Marlynka)

Huntley Fitzpatrick Huntley Fitzpatrick

Lucianna
  14. 12. 2014, 21:00
U této knihy nemůžu potvrdit její naivitu a ohrané klišé ani že byla úžasná. To ne. Je to prostě kniha , u které se chvilku nudíte a pak vás baví. Teda, to se stalo alespoň mě. Příběh byl dobrý, ale něco mi tam chybělo. Hvězdičky u mě stouply s politickými názory. Nebo-li že každý politik je chamtivá svině, která touží po moci a neohlíží se na ty sociálně slabší.
teite
  3. 6. 2016, 10:23
Zpočátku jsem měla pocit, že se jedná spíš o románek pro dospívající, ale pak mě kniha až překvapivě vtáhla. Dilema úspěšné ženy, jíž se změnil život v jediné chvíli, se jistě dalo vytěžit víc, ale i takto je rozhodně námětem k zamyšlení, jak by se člověk zachoval v podobné situaci. Autorce k dobru přičítám přirozené dialogy a postavy, které jsou nedokonalé, a proto sympatické.
Katniss Lavender
  9. 10. 2014, 19:32
Můj život u sousedů je klasická letní oddechovka, která rozhodně neurazí, ale ani moc nenadchne. Příjemný příběh dvou zamilovaných duší, jejichž rodiny jsou tak rozdílné, jak jen je to možné. Klasická love-story s happyendem pro nenáročné čtenáře, kterým nevadí jistá klišé a málo rozvinuté charaktery hlavních postav. Doporučuji spíše čtenářům mladšího věku, pro mě je tento příběh trochu naivní... ale ono to tak asi má být... :-)
123.Iveetka
  16. 2. 2015, 12:48
Kniha vhodná pro dospívající holky, řekla bych. Prvních 200 stran se neděje vůbec nic, ke konci se konečně něco odehrává, konec opět takový docela očekávaný, pro mě nijak výrazně ukončený. Škoda, toto celkem dobré téma by se dalo určitě zpracovat trochu lépe. :)
Snickers
  19. 1. 2015, 17:11
Ideální kniha pro oddych od učení. Líbilo se mi především porovnání dvou úplně rozdílných rodin. Možná bych knihu více ocenila, kdybych byla mladší, ale přesto dávám 4*, splnila vesměs mé očekávání.
makyna03
  20. 10. 2014, 11:47
Velice povedená kniha. Samantha a Jase se k sobě hodí a příběh je velmi hezky popsán. Konečná zápletka není uplně ideální, ale autorka ze sebe dostala hodně. Za mě 80%