Sebekoučink pro ženy

Sebekoučink pro ženy

Podtitul: Z nejpřísnější kritičky svou nejlepší poradkyní

Portál - 2014
ISBN: 978-80-262-0690-3

Portál (2014) 978-80-262-0690-3 168 Překlad: Kateřina Prešlová

Stále ještě žijeme v době, kdy se od mnoha žen očekává, že kromě pracovní kariéry budou více než jejich partneři zodpovídat za péči o děti a o domácnost. A dosud žijeme v době, kdy se ženy obávají, jak pracovně obstojí ve světě mužů. Kdy o sobě pochybují a očekávají od sebe perfektní výsledky.
Každá žena proto potřebuje spojence, přítelkyni, rádkyni v těžkých životních situacích. Moderní doba našla nové slovo, které v sobě všechny tyto role spojuje – koučka. Kdo však bude pro ženu touto koučkou, která ji povede k sebezdokonalení a zároveň jí ukáže cestu k nalezení vnitřního klidu? Nejlepší koučkou pro ženu je ona sama!
Aby se čtenářky mohly takovou vnitřní koučkou sobě samým opravdu stát, nabízí nám autorka přehledně strukturovanou knihu plnou každodenních příkladů, tipů a cvičení. Jejich prostřednictvím umožňuje ženám, aby aktivovaly své síly, aniž by přitom ztratily své ženství – a to za užití prostředků, které jsou jim beztak již dávno známé.
Německá koučka Cornelia Topf pracuje v oboru 20 let. Je autorkou mnoha odborných knih i rádců, které se zabývají např. komunikací, obchodními dovednostmi a obchodní etiketou, zejména v souvislosti se ženami. (Založil/a: Rutsuka)

Cornelia Topf Cornelia Topf