Buďte spokojení v práci i doma

Buďte spokojení v práci i doma

Podtitul: Jak smysluplně rozvíjet svou osobnost

Originální název: Off Balance: Getting Beyond the Work-life Balance Myth to Personal and Professional Satisfaction

BETA Dobrovský - 2012
ISBN: 978-80-7306-499-0

BETA Dobrovský (2012) 978-80-7306-499-0 150

Dlouhá léta se především ve světě byznysu a obchodních společností vede debata, zda je důležitá rovnováha mezi profesním a soukromým životem a jak této rovnováhy dosáhnout. Diskuse probíhají stále, ale spolehlivou odpověď a pádné řešení zatím nikdo nevymyslel. Matthew Kelly přichází s novým pohledem na celý problém. Říká, že lidé nepotřebují rovnováhu, ale spíše pocit uspokojení, a to jak v práci, tak doma. Profesní a soukromý život nelze oddělovat, čím spokojenější jsme v práci, tím šťastnější jsme doma. Úkolem firem je starat se o to, aby zaměstnanci byli spokojení, a o totéž se jedinec musí starat u sebe doma a v rodině. Matthew Kelly nám ukazuje, jak nejlépe využívat energii, a předkládá jasný pětibodový systém profesní a privátní spokojenosti (PPS), jenž nás naučí určit si životní priority a držet se jich tak, abychom dosáhli uspokojení ve všech oblastech života. (Založil/a: Bruncvik)