Potkala jsem léčitele

Potkala jsem léčitele Originální název: Potkala jsem léčitele

Jota - 2014
ISBN: 978-80-7462-656-2

Jota (2014) 978-80-7462-656-2 142

Eva Pilarová popsala životní příběh léčitele Jaroslava Doubravy. Formou rozhovorů se dozvídáme o jeho dětství stráveném u prarodičů, o jeho první lásce, se kterou si hrál na pana doktora, o tom, jak se seznámil se svojí ženou, ale především jak objevil své léčitelské schopnosti.
Přibližuje čtenáři, jak funguje energie, kterou jako léčitel předává, a také odkud pramení. Upřímně mluví o jiných léčitelích a alternativních cestách, nezapomíná ani na klasickou medicínu a otevřeně líčí své zážitky a životní zkušenosti.
Eva Pilarová v knize vyzpovídala i nejbližší rodinné příslušníky a také několik pacientů, které pan Doubrava úspěšně vyléčil z těžké nemoci (včetně Miloše Macourka, známého dramatika, básníka a scenáristu). Jednoznačně se postavila na stranu spolehlivých léčitelů, kteří znají svoje schopnosti i svoje hranice a mají zájem spolupracovat s lékaři.
A jako bonus paní Doubravová prozrazuje recept na vynikající vepřový guláš Doubrava. (Založil/a: samara)