Aromaterapie v životě ženy

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Mladá fronta - 2008
ISBN: 978-80-204-1938-5

Mladá fronta (2008) 978-80-204-1938-5 240

Užitečná kniha pro všechny ženy, které se zajímají o možnosti alternativní léčby. V posledních letech se společnost stále více „vrací k přírodě“, a tak se stává trendem řešit nejběžnější zdravotní problémy právě přírodní cestou. Kniha je praktickým průvodcem celé rodiny – se zaměřením na těhotenství, porod, šestinedělí a péči o malé dítě. Publikace pojednává nejen o vzniku aromaterapie, ale především o účincích nejčastěji užívaných rostlin v domácnosti, o možnostech jejich využití při léčbě běžných dětských nemocí, návody na přípravu masážních olejů a krémů apod. Čtenářky ocení příběhy několika žen, které našly cestu k aromaterapii, doplněné komentářem uznávané aromaterapeutky. V knížce nechybí ilustrační fotografie jednotlivých rostlin, postupové fotografie masáže miminka a těhotné ženy. Kniha je psána českými autory, tak, aby se v ní našla skutečně každá česká maminka, která hledá pomoc při péči o celou rodinu. Na její přípravě se podíleli odborníci z oboru aromaterapie a další odborníci, kteří mají k tématu co říct. (Založil/a: Kůstka)