Zvládání problémových situací se seniory

Zvládání problémových situací se seniory
Originální název: Zvládání problémových situací se seniory

Grada - 2014
ISBN: 978-80-247-5216-7

Grada (2014) 978-80-247-5216-7 128

Kniha čtivým způsobem popisuje zvládání problémového chování seniorů, ale i dalších problémových situací, se kterými se setkávají zaměstnanci zejména v pečovatelských službách při zajišťování péče seniorům v jejich domácím prostředí.
Kniha je určena pracovníkům v sociálních službách, sociálním pracovníkům, metodikům kvality, vedoucím pracovníkům, ale i studentům pečovatelství, sociální práce a speciální pedagogiky. Tento metodický materiál ocení zejména však ti, kteří se každodenně v praxi setkávají s poskytováním terénních sociálních služeb přímo v domácnosti uživatelů – seniorů. Jedinečnost knihy na našem trhu spočívá v jejím zaměření na problematiku daného tématu v pečovatelských terénních službách, propojení teorie s praxí a rozsáhlém výzkumu, kterého se zúčastnilo 29 organizací zajišťujících pečovatelskou službu napříč republikou. (Založil/a: janeicka)

Marcela Hauke Marcela Hauke