Dědička Stínů

Originální název: Heir to the Shadows

Triton - 2010
ISBN: 978-80-7387-218-2

Triton (2010) 978-80-7387-218-2 584

Druhá kniha trilogie Černé drahokamy.

V tomto násilném, vášnivém i temném světě fantazie vládne čistá krev - rasa čarodějnic a princů válečníků, jejichž síla se ukrývá v magických drahokamech. Ve druhém díle série Černých drahokamů se sny říše Temnoty o osvoboditelce konečně stávají skutečností. Čistá krev čekala staletí na příchod Čarodějky, živoucí nositelky magie. Jaenellina fyzická zranění vyléčí pouze čas. Křehká mysl je jen stěží schopna ochránit ji před hrůznými vzpomínkami z dětství. Nic ji však nemůže odvrátit od jejího osudu, který bude naplněn, až se vzpomínky vrátí a magie dozraje. Jaenellin bude donucena přijmout svůj úděl. V ten den se říše Temnoty dozví, co to znamená, když vládne Čarodějka... (Založil/a: Kaori)

Anne Bishop Anne Bishop
*??.??.1950

katchenka
  6. 5. 2012, 18:23
I tento druhý díl se mi líbil. Stejně jako první byl čtivý a poutavý, ale nic nového se v něm nedozvídáme. Uvidíme co bude dál-jen doufám, že to neskončí, jak Jaenelle bude vládnout po boku Daemona.