Přirozená živá strava

Přirozená živá strava Originální název: Přirozená živá strava

IFP Publishing - 2012
ISBN: 978-80-87383-15-5

IFP Publishing (2012) 978-80-87383-15-5 108

Cesta ke štíhlému tělu a zářícímu zdraví může být dostupná každému z nás. A stačí tak málo. Třeba se jen zamyslet nad moudrostmi, které jsou známé v každé kultuře a v každé době. Nenabízí nám snad sama příroda zdravou stravu plnou zdravých látek? Nabízí. Bohužel, tepelnou úpravou, která je dnes běžná, přicházejí potraviny o všechny vitamíny a enzymy, které nepřežijí teploty nad 45°C. Ale co můžeme dělat? Řešení přináší další kniha neúnavné propagátorky tzv. živé stravy, Věry Talandové v podobě další spousty receptů na přípravu zdravých jídel, které vynikají chutí a které přitom zůstávají plné enzymů a vitamínů. V receptech paní Talandové jsou použity suroviny pouze syrové, případně sušené za nízké teploty. Stačí pohlédnout dovnitř této knihy a zjistíte, jak jednoduchou přípravou lze získat velmi zdravou a chuťově vynikající stravu. Ano, cesta ke zdraví, štíhlosti a vitalitě je dostupná každému z nás. Protože se stáváme tím, co jíme. Jsme tak živí a zdraví, jak živá a zdravá je strava, kterou konzumujeme. (Založil/a: janeicka)

Věra Talandová Věra Talandová