Atika

Atika Originální název: Attica

Euromedia Group - 2007
ISBN: 978-80-242-1794-9

Euromedia Group (2007) 978-80-242-1794-9 336

Hrdinové Atiky startují do nového života. Alex a jeho sestra Chloe si musejí zvyknout na nového otce a Jordy se seznamuje s nevlastní matkou. Všichni se stěhují do starobylého viktoriánského domu, který patří nevrlému staříkovi. A ten to všechno způsobí, ten stojí na počátku velkého dobrodružství, když děti pošle na opuštěnou půdu pro zatoulané hodinky, které dostal od své dávné lásky. Nevinná výprava na starou půdu se změní v neuvěřitelné dobrodružství v zemi obydlené neznámými bytostmi, mezi nimiž vynikají prachšlapové, harampádníci a zákeřní inkoustoví skřítci. Překoná trojice hrdinů všechny nástrahy tajuplného světa bez hranic a najde cestu zpátky? (Založil/a: Kaori)

Garry Kilworth Garry Kilworth
*05.06.1941

stepuli
  18. 2. 2014, 17:53
Knížka je úžasná, i v mých dvaadvaceti mě úplně uchvátila a nemohla jsem se odtrhnout. Kouzelná půda mi ožila přímo před očima.
Lantara
  7. 1. 2014, 0:30
Nevím jak tohle mohlo někoho napadnout, ale myšlenka geniální! :) Malá noční můra se stane dokonalým dobrodružstvím a půdu starého domu najednou přestaneme vnímat jako půdu, ale začneme ji chápat jako nový svět, který musíme prozkoumat a poznat. Se vším jeho nebezpečím a nástrahami. Skvělá knížka!