A je tu zas

Profil knihy je v jiném jazyce

A je tu zas
Originální název: Er ist wieder da
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Zelený kocúr - 2014
ISBN: 978-80-971534-2-7

Zelený kocúr (2014) 978-80-971534-2-7 344

Adolf Hitler sa jedného dňa prebudí v dnešnom Berlíne a neverí vlastným očiam. Nemecko nielenže naďalej existuje, ale aj prekvitá. Vodca Tretej ríše sa v nových pomeroch rýchlo zorientuje a začína kariéru – tentoraz v televízii a na Facebooku! Drsná satira, ktorá je mimoriadne zábavná, ale aj desivo reálna.
Pol milióna predaných výtlačkov a preklady do dvadsiatich jazykov. Taký úspech dosiahol strhujúci nemecký debut, ktorý prelomil tabu. Je to dôkaz, že dobrá literatúra môže byť aj čítavá, zábavná, inteligentná a provokatívna.
Svetová literárna senzácia vychádza v slovenčine v preklade Michala Hvoreckého

Timur Vermes Timur Vermes
*1967

zork
  12. 5. 2016, 17:15
Zaujímavá kniha, ktorá má úchvatná hneď od začiatku. Ani raz sa mi nestalo že by som sa nudil a chcel preskočiť na ďalšiu stranu. Čakal som iný záver, ale určite môžem knihu len odporúčať.
majo459
  29. 11. 2015, 22:30
z knihy som nedokázal pustiť oči, keď som ju uvidel na martinuse a prečítal si jej obsah hneď som si ju objednal. Neoľutoval som a to hneď z dvoch dôvodov.
1, Knižka bola fantastická.
2, Vďaka tomuto kupónu som neplatil poštovné: