Blondínky v anekdotách

Profil knihy je v jiném jazyce

Blondínky v anekdotách

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-85451-47-4

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-85451-47-4 170

Prečo sú anekdoty o blondínkach také populárne a stále nás rozosmievajú? Prečo sú práve „pekné blondínky“ synonymom krásy spojenej s hlúposťou? Aká je história tohto fenoménu? Na tieto otázky s praktickými ukážkami anekdot dostanete odpoveď v tejto knihe. Je v nej 1 044 anekdot a 182 karikatúr.
Tieto anekdoty sú nielen o veselých a hlúpych blondínkach, ale všeobecne o nás. O našej povrchnej spoločnosti, úpadku hodnôt, nevedomosti, ale aj o globalizácii a prepojení sveta. Lebo na tých istých vtipoch sa smejú v Amerike, Európe, Rusku, Austrálii... Anekdoty o blondínkach sú vlastne ľudovým humorom, ktorý vznikol tvorivosťou rôznych vtipných výmyselníkov z rozličných sociálnych prostredí. Je to priama reakcia na mediálne prostredie a na symbol, či ikonu bulváru. Je to „robenie si srandy“ z bulvárnych osobností ale i z obyčajných vyfintených „pekných“ blondínok, ktoré máme svojím spôsobom radi a obdivujeme ich.
Autor knihy anekdoty voľne rozdelil do viacerých skupín. Na témy: vtip a blondínky, mladosť blondínky, manželstvo s blondínkou, blondínky a policajti, doktori, erotika a sex, otázky
s blondínkami a nakoniec slávne blondínky na Slovensku a vo svete. Úlohou knižky je Vás pobaviť a rozosmiať a preto Vám želáme veselé čítanie.