V božej dlani - Pamätná kniha ku konfirmácii

Profil knihy je v jiném jazyce

V božej dlani - Pamätná kniha ku konfirmácii

Tranoscius - 2014
ISBN: 978-80-7140-438-5

Tranoscius (2014) 978-80-7140-438-5 64

S podtitulom Pamätná kniha ku konfirmácii. Kniha sa skladá z „praktickej“ časti na začiatku a na konci. Je tu možnosť vpísať dátum konfirmácie, konfirmačný text, text kázne, nalepiť fotky, konfirmandi si navzájom môžu napísať do knihy odkazy a pod. Takisto je možnosť pre farárov a cirkevné zbory vpísať konfirmandom pozvánku na jednotlivé aktivity, ktoré sa v cirkvi konajú. Ďalšie stránky knihy sú rozdelené na 2 veľké témy: Boží profil, v ktorom je Pán Boh predstavený v jednotlivých kapitolách ako Ten, kto hovorí, kto počúva, kto koná, dáva zasľúbenia. Druhá časť je Môj profil, v ktorej rozoberáme témy: Minul som cieľ s dôrazom na Desatoro, Dostal som dar z lásky (Večera Pánova), Dostal som, aby som dal, Som potrebný je o službe v cirkevnom zbore, Nie som sám zas aktivizuje k službe v cirkevnom zbore. Celá kniha je koncipovaná tak, že sa dá použiť nielen ako spomienka, ale aj ako učebnica pri práci s mladými ľuďmi.