Poláskanie

Profil knihy je v jiném jazyce

Poláskanie

HladoHlas - 2014
ISBN: 978-80-89711-01-7

HladoHlas (2014) 978-80-89711-01-7 200

Aj keď nám názov Poláskanie sľubuje romantiku od začiatku až do konca, nie je to celkom tak. Hlavným motívom poviedok je síce láska, no nie sú rovnaké.
Podávajú vám všetky podoby lásky. Medzi mužom a ženou, rodičmi a deťmi, ľuďmi a zvieratami. Lásku manželskú, zakázanú, nešťastnú, veselú, niekedy nepochopiteľnú. Nesmieme však zabúdať, že základom lásky okrem iných stavebných materiálov je aj smiech. Preto tu nájdete poviedky určené len na pobavenie.
Napokon tak ako celé Poláskanie.

O autorovi: Posledné roky bola presvedčená o tom, že práve vymýšľanie a splietanie životných osudov do príbehov je to, čo ju napĺňa a robí šťastnou.
Odkedy do jej života vstúpil vnúčik Dušanko, hrá hlavne rolu babky. A stále viac sa zaoberá myšlienkou písať viac pre deti. Snaží sa nevkĺznuť do stereotypu, nechce, aby všetky knihy boli "na jedno kopyto". Po romantike, detektívke a knihe pre deti vám ponúka poviedkovú knihu, v ktorej si môžete nájsť to, na čo máte práve náladu.
Dúfa, že vás nesklame a s Poláskaním prežijete príjemné chvíle.

Lenka Gahérová Lenka Gahérová