Teraz alebo nikdy

Profil knihy je v jiném jazyce

Teraz alebo nikdy

Marenčin PT - 2014
ISBN: 978-80-8114-395-3

Marenčin PT (2014) 978-80-8114-395-3 224

S Dominikou som sa prvýkrát stretla v nemocnici. Ležali sme v jednej izbe. Ja po ľahkom zákroku, ona po štvrtej operácii, ktorá neveštila nič dobré. A nejako sme si v tom nepríjemnom nemocničnom prostredí obe padli do oka. Zostali sme v kontakte aj potom, ako nás z nemocnice pustili.

Dominika má endometriózu – najčastejšie ženské ochorenie, ktoré trápi každú tretiu ženu. Keď za ňou lekári prišli s tým, že má okamžite otehotnieť, zostala v šoku. Veď sa práve rozišla s frajerom a na obzore nikto nebol. Navyše – mala len dvadsaťpäť. Tlak lekárov ale silnel, a tak sa rozhodla. Matejko má dnes dva roky a hoci svojho otca pravidelne vídava, zatiaľ nevie, ako prišiel na svet. A je otázne, či sa to niekedy dozvie.

ashleynka
  10. 11. 2016, 21:50
Knižka je písaná pútavo od začiatku až po koniec príbehu, a to, že ide o skutočný príbeh tomu len pridáva na zaujímavosti :) Môžem odporučiť hlavne milovníkom skutočných príbehov zo života.