Adonis v tričku

Profil knihy je v jiném jazyce

Adonis v tričku

Motýľ - 2014
ISBN: 978-80-8164-026-1

Motýľ (2014) 978-80-8164-026-1 200

Každé dievča potrebuje aspoň raz v živote stretnúť nejakého Adonisa, pre ktorého úsmev by spravilo čokoľvek a odpustilo mu aj tie najväčšie hriechy...

Že neexistuje život ako vo filme? A čo potom Táňa, ktorej osud do cesty pripletie vysnívaného princa – tmavovlasého fešáka s nežnými očami a s najsexi úsmevom, aký kedy videla? Navyše sa zdá, že ani ona mu nie je ľahostajná... Keď Adonis kamsi zmizne a Táňa si konečne zariadi život podľa seba, muž s najkrajším úsmevom na svete sa objaví znova, tentoraz ako sprievodca na školskej exkurzii do Paríža. Táňa však priťahuje trapasy a nič nevychádza podľa jej predstáv. Ako to nakoniec dopadne? Nájde si Táňa cestičku do srdca svojho Adonisa? A zistí, kto je tajomný Martin, ktorý jej napíše vždy, keď má zlý deň?

Román do kabelky každého dievčaťa.

Moni_ka
  6. 9. 2016, 11:30
Adonis v tričku je príjemná oddychová knižka z pera Simony Kutišovej, vhodná pre mladšie čitateľky a pre tých nenáročnejších čitateľov. Je to jednoduchý príbeh o 17.ročnom dievčati, ktoré sa zaľúbi do krásneho tajomného muža...no a či je to skutočná láska, tak na to musíte prísť samy :)) No nečakajte nič výnimočné, nič s hlbším zmyslom, pointou, poučením...je to trošku rozprávkový príbeh, no za to celkom dobre spracovaný. Má to však aj svoje muchy a nejednu, ale dojem až tak nekazili. Až na tie preafektované pasáže, kde hrdinka nekonečne bafkala to jej ON stojí za mnou; ON stojí obďaleč; JEHO ÚSMEV a podobné výkriky, ktoré by liezli nejednému na nervy. A chýbala mi romantika, takto na mňa príbeh občas pôsobilo sucho a miestami nezáživne. Nebola to dokonalá kniha, ale ani žeby zlá...taký čistý priemer, ktorý nikoho neurazí no za to ani veľmi nenadchne. Ale tak, šancu treba dať, no nie? ;))