Ako sa dá predchádzať chorobám srdca a ciev

Profil knihy je v jiném jazyce

Ako sa dá predchádzať chorobám srdca a ciev

Nezistené / Iné - 2014
ISBN: 978-80-970825-7-4

Nezistené / Iné (2014) 978-80-970825-7-4 124

Najnovšia kniha, z pera odborníka na preventívnu medicínu , pána prof. MUDr. Viliama Badu, CSc., Vám zaujímavým štýlom prináša pozoruhodné poznatky z oblasti správnej výživy a zdravého životného štýlu obohatené o perličky z histórie a gréckej mytológie. Autor svojim netradičným poňatím témy, rúca zaužívané mýty o škodlivosti vajec, živočíšnych tukov a kávy na naše zdravie. Vyzdvihuje to, čo vedeli už naši predkovia a na čo sme my už takmer zabudli – potrebujeme ticho, dostatočný spánok v tme, kvalitnú pestrú stravu a pohyb. Dočítate sa zaujímavosti o kakau, čokoláde, káve, víne, vode, o pozitívnom vplyve hudby na srdcový rytmus , o tom ako sa správne starať o svoje zdravie, ako predchádzať ochoreniam srdca a ciev.

Kniha je určená predovšetkým pre laickú verejnosť, ocenia ju lekári zo všetkých oborov a študenti lekárskych fakúlt.
Publikácia je pre každého – komu záleží na svojom zdraví.

Súčasťou knihy je CD s krátkymi nahrávkami hudby , ktorá upokojí Váš srdcový rytmus.

#zdravie